bootstrap template

Uçtan Uca Çözümler

E-Ticaret Eğitimleri

Bireysel ve Kurumsal eğitimlerimiz, profesyonel eğitmenler eşliğinde 3 hafta sonu ve 7 kişilik sınıflarda uygulamalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Kurulum Hizmetleri

Sitenizin kurulum aşamasında gerekli sözleşme, açıklama, ürün girişi, banner, ödeme sistemleri, kargo ve entegrasyon süreçlerini içermektedir.

Yazılım Danışmanlık

Projenize uygun açık kaynak kodlu, uçtan uca kalıcı çözümlü yazılımlar veya özel yazılım hizmetlerini kapsamaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın ihtiyaçlarını analiz ederek, Dijital dünyada varlığınızı geliştirmeye yönelik çözüm ortağı olmaya hazırız. Yaratıcı içerik stratejisi, video, görsel tasarımı, günlük veya haftalık post takvimi, medya kapak, profil çalışmaları vb. ihtiyaçları için kreatif çözümlerimizle her zaman yanınızdayız. 

Tasarım

Markanızın rakiplerinizden daha bilinir ve daha önde olması için fark yaratarak akılda kalıcı tasarımlar yapıyoruz. Logo, banner, slider ve reklam görsellerinin hazırlık hizmetlerini yönetiyoruz. 

Dijital Pazarlama

Google Ads, Facebook ve Instagram reklam yöntemleri ile işinizi dijital dünyada bir adım öne geçiriyoruz. 

E-Fatura / E-Arşiv 

İşletmenizin kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip olarak elektronik ortamda hazırlanarak kaybolma riski olmadan arşivlenme sistemidir. Bu hizmetimiz ile fatura süreçleri elektronik ortama taşındığı için kağıt kullanımı ortadan kaldırılmıştır ve çevre dostu çalışmalar sağlamaktayız.  

Hizmetler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak istiyorum

Adres

Cevizli Mh. Zuhal Cd.
Ritim Istanbul Sitesi 46C A3 Blok Kat 7 Daire 37, 34846
Maltepe/ İstanbul