html5 templates

Eğitmenler

Canan Bağkan

                    Kurucu


1997 yılında Trakya Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, sırasıyla, Arena Bilgisayar A.Ş. , Indeks Bilgisayar A.Ş. ve Bilginet Bilişim Teknolojileri A.Ş. de Satış ve Ürün Yöneticisi olarak görev aldı.
Bir çok E-Ticaret Projesinin hayata geçişinde aktif rol oynamıştır.
 Kuzey Bilgi Sistemleri A.Ş’ nin kurucusu ve Genel Müdürü.

Oğuz Bahadır

            Eğitim Koordinatörü

İçerik pazarlamayla başladığı online çalışma hayatına eticaret, seyahat, gıda, bilişim gibi sektörlerden şirketlerde dijtal pazarlama uzmanı ve danışman olarak devam etti.
Hem startup hem de köklü markalarda görev alarak Türkiye’deki dijital dönüşümü gözlemleme ve bu dönüşümün bir parçası olma fırsatı buldu.
Çeşitli etkinlik ve zirvelere konuşmacı olarak katıldı. Son olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik yüksek lisans programını bitirmiştir. Halen dijital pazarlama ve reklam danışmanı olarak çalışmakta ve kişisel ilgi alanı olanı programatik.net blogunu yürütmektedir.

Metin Kürümlüoğlu

                E-Dönüşüm

1997 yılında Sütçü İmam Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’ nü bitirmiştir. 
Geliştirdiği Özel Muhasebe, ERP ve CRM Yazılımları ile bir çok kurumsal firmaya danışmanlık ve destek hizmetleri sunmaktadır. 
2013 yılından itibaren E-Dönüşüm alanında hizmet vermektedir.

Sezai Onur

                E- İhracat

Lisans Öğremini Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Stratejik Pazarlama Ve Marka Yönetimi yüksek lisansını bitirdi. Halen İstanbul Üniversitesinde Sosyoloji öğrenimine devam etmektedir.
Özel Sektörde Kurumsal Şirketlerde 5 yıl satış uzmanı olarak çalıştı.
Son 2 yıldır Uluslararası Bir Kargo Şirketinde Portföy Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Mustafa Yelmer

              SaaS Girişimcilik

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Mustafa; Superonline, Turkport, Satko (Qualcomm TR), Turk Telekom, Garanti Teknoloji ve Samet firmalarında yazılım geliştirici, Global IT müdürlüğü, IT direktörlük gibi kurumsal görevlerde bulunmuştur.
Mustafa, 2000-2001, 2007-2011 ve 2016-2019 yılları arasında çeşitli girişimcilik denemeleri yapmıştır. 
Son yıllarda ise girişim projeleri yanında, bir yazılım evini yöneterek, yerli ve global büyük kurumsallar için dijital dönüşüm projeleri yönetmekte ve yeni nesil ürünler geliştirme konusunda danışmanlık vermektedir.

Furkan Güngörmez

      E-Ticaret Fotoğrafçılığı

1982 yılında İstanbul'da doğmuştur, çocukluğundan bu yana elektroniğe, bilgisayar sistemlerine çok ilgilidir.
İş hayatına Gold Bilgisayar'da teknik servis görevlisi olarak başlayan Furkan’ın fotoğrafa olan merakı ortaokul yıllarından bu yana dek sürmektedir. Teknik konulara olan merakı ve fotoğrafçılığa olan ilgisi ile 2005 yılında Erkayalar Fotoğrafçılık (o yıllarda Canon türkiye Distribütörü ) firmasında satış temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır.
Askerlik görevi sebebiyle verilen aradan sonra, 2012 yılından bu yana aynı firmada ürün müdürü olarak görevine devam etmektedir.
Erkayalar Fotoğrafçılık firmasının fotoğrafçılık sektörü için ithal ettiği ürünlerin teknik eğitimlerini ve satışın güçlü bir ayağı olan bilginin, ilgili kişilere doğru aktarılması konusundaki eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Ayrıca, bireysel olarak; fotoğrafçılık danışmanlık hizmetleri, özel eğitimler, ürün fotoğrafçılığı, sanayi fotoğrafçılığı üzerine fotoğraf hizmetleri vermektedir.
Hala öğrenmeye devam etmektedir

Pınar Özyıldırım

         E- Ticaret Hukuku

Av. Pınar ÖZYILDIRIM 2010 Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 2011-2012 yılları arasında San Diego da yabancı dil ve hukuk İngilizcesi eğitimi alıp; 2012 yılında icra iflas hukuku alanında, sektörün öncü hukuk bürolarından birinde çalışmaya başladı ve 2018 yılından itibaren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu üzerine eğitim alarak, hukuki danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2019 yılı itibari ile kendi hukuk bürosunu açan Av. Pınar ÖZYILDIRIM; özel hukuk ve kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında hukuk ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Erol Atmaca

                    Art Director

2004 yılında promosyon sektöründe ürün tasarımıyla başladığı meslek kariyerine, muhtelif reklam ve dergi şirketlerinde, dergi tasarımı, görsel baskı tasarımı, kurumsal tasarım işleriyle devam etti.
2007 yılında Bimeks Pazarlama departmanına grafik tasarım sorumlusu olarak katıldı.
Mağaza görsel tasarımı, masaüstü reklam tasarımı, teaser, PR, sosyal medya işleri yaptı.
2015 tarihinde görsel mağazacılık ve reklam yönetmeni olarak görev aldı.

Kaan Balcı

              E-Ticaret Yazılımı

Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur.
Bilişim sektöründe başladığı kariyerine 2018 yılından itibaren İDEASOFT E-Ticaret Yazılımları firmasında Bölge satış müdürü olarak devam etmektedir.

Adres

Cevizli Mh. Zuhal Cd.
Ritim Istanbul Sitesi 46C A3 Blok Kat 7 Daire 37, 34846
Maltepe/ İstanbul